Spotkane w Cannes: Mansory Speranza

Spotkane w Cannes: Mansory Speranza

Podczas wystawy samochodowej w Genewie, w Marcu tego roku, Mansory pokazał model Speranza, niesamowitą kreację na bazie Mercedesa G500 Cabriolet. 700 koni mechanicznych i 900 niutonometrów sprawiają że jest to strasznie szybki pojazd. Spotkano właśnie jeden z egzemplarzy w Cannes. Udało się to spotterowi jsupercars, po prostu nie mógł przeoczyć tego monstrum.

Zmiany w tym egzemplarzu nie są aż tak duże jak w modelu pokazowym wystawionym w Genewie, ale nadal auto wygląda świetnie. Na masce pojawił się wlot powietrza, który zapewne nie jest atrapą. 700 koni mechanicznych potrzebuje dużej ilości tlenu. Przedni zderzak wyróżnia to auto z tłumu, z kolei z tyłu niekoniecznie poznalibyśmy, że to akurat Mansory. Z pewnością jednak, rozpoznamy to auto zaglądając w nadkola, gdzie znajdziemy ogromne alufelgi!

Gespot in Cannes: Mansory Speranza Gespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory Speranza Gespot in Cannes: Mansory Speranza Gespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory SperanzaGespot in Cannes: Mansory Speranza

Komentarze do tego artykułu


    Nie zgadza się

Related spotsPowiązane wiadomości