O nas

Autogespot to międzynarodowa platforma, gdzie miłośnicy samochodów mogą się spotkać, udostępnić swoje zdjęcia i uzyskać najświeższe wiadomości na temat egzotycznych samochodów. Z dumą stwierdzamy, że Autogespot to serwis tworzony przez fanów dla fanów.

Spoty
Podstawę naszej witryny internetowej stanowią spoty. Każdy posiadacz aparatu fotograficznego, który zauważy (z ang. spot) egzotyczny samochód, może wysłać nam jego zdjęcia, aby podzielić się nimi z innymi miłośnikami egzotycznych samochodów. W naszym serwisie codziennie pojawiają się tysiące nowych spotów z całego świata. Obecnie posiadamy największą kolekcję zdjęć egzotycznych samochodów.

Informacje
Dzięki pracy naszego zespołu Autogespot jest miejscem, gdzie można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje prosto od producentów egzotycznych samochodów oraz osób tuningujących swoje samochody, a także relacje z imprez motoryzacyjnych. O wszystkim dowiesz się jako pierwszy.

Rynek
Żadna platforma online poświęcona egzotycznym samochodom nie może istnieć bez ekskluzywnych okazji. Wśród wielu miłośników egzotycznych samochodom zawsze znajdzie się kilku właścicieli takich samochodów, poszukujących nowych nabytków. Bądź częścią naszej wyjątkowej społeczności i dziel się swoimi radami, propozycjami i innymi spostrzeżeniami.

Założyciel Autogespot Nasze oficjalne konto w serwisie Twitter: http://www.twitter.com/autogespot

Ruud E-mail: ruud@autogespot.com Twitter: http://www.twitter.com/boinkier Kontakt w sprawie ogólnych pytań, problemów technicznych i kwestii związanych z zamieszczaniem ogłoszeń.

Michel E-mail: michel@autogespot.com Twitter: http://www.twitter.com/eddow83 Kontakt w sprawie ogólnych pytań.

Sander E-mail: sander@autogespot.com Twitter: http://www.twitter.com/diesplay Kontakt w sprawie ogólnych pytań

Emil E-mail: emil@autogespot.com Twitter: http://twitter.com/emilronhaar Kontakt w sprawie strony głównej.

Adam E-mail: adam@autogespot.com Twitter: http://www.twitter.com/adamvannoort Kontakt w sprawie strony głównej.

Martijn E-mail: martijn@autogespot.com Kontakt w sprawie strony głównej.

Jeroen E-mail: feedback@autogespot.com Twitter: http://www.twitter.com/jeroenolthofnl Kontakt w sprawie opinii/spotów/tablic rejestracyjnych.

Zagłosuj teraz na spot dnia