Zapowiedź: Motor Show 2017

Zapowiedź: Motor Show 2017

Najwyższy czas budzić się ze snu zimowego – wielkimi krokami nadchodzi Motor Show, czyli największe targi motoryzacyjne w kraju. Odbędą się w dniach 6-9 kwietnia. Powoli staje się tradycją, że do Poznania trafiają między innymi jeszcze ciepłe genewskie premiery. Czego możemy spodziewać się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas edycji 2017?


Bieżący rok upływa pod znakiem 70-lecia Ferrari. Polskie przedstawicielstwo legendarnej włoskiej marki w Poznaniu przyłączy się do urodzinowego świętowania. Nie zabraknie imponującego stoiska Mercedesa, które z kolei w dużej mierze będzie dedykowane marce AMG w związku z 50-leciem jej istnienia. Z kolei dealer BMW Auto Fus oficjalnie zainauguruje funkcjonowanie marki Alpina na polskim rynku. W Poznaniu pojawią się już dwie limuzyny, Serii 5 i 7, zmodyfikowane przez bawarskiego tunera. Kolejny niemiecki producent klasy premium, Porsche, zaprezentuje produkcyjną wersję Panamery w praktycznym wydaniu shooting brake. Sport Turismo dołącza do wciąż rozszerzającej się palety modelowej.


Polskim akcentem będzie Arrinera: w Poznaniu zarówno w wersji drogowej, jak i przystosowanej do wymogów wyścigowej klasy GT3.


Po raz pierwszy w historii Motor Show pojawi się Tesla. Za to po 4 latach nieobecności na poznańskie targi wraca Aston Martin – tym razem z przełomowym grand tourerem DB11. Rolls-Royce pokaże 623-konnego Wraitha Black Badge, najmocniejsze auto w historii marki. Warto też wspomnieć o dwóch nowościach premium w klasie SUV: Alfa Romeo zaprezentuje kluczowe dla swojej przyszłości Stelvio, a Volvo – drugą generację bestsellerowego XC60.  


Szczegółowe informacje na temat biletów dostępne są na stronie wydarzenia.


Fotorelację z poprzedniej edycji znajdziecie tutaj.

Zapowiedź: Motor Show 2017Zapowiedź: Motor Show 2017Zapowiedź: Motor Show 2017Zapowiedź: Motor Show 2017Zapowiedź: Motor Show 2017

Zapowiedź: Motor Show 2017

Komentarze do tego artykułu