Team Galag: czy to na poważnie?

Team Galag: czy to na poważnie?

Już od przyszłego miesiąca będziemy śledzić załogę Team Galag w procesie budowania jej TG1, Tumblera rodem z filmów o Batmanie. Ale dlaczego, jak i kiedy powstanie ten nietuzinkowy pojazd? Dowiemy się już wkrótce!

Team Galag: Why so serious?

Po pierwsze musicie zrozumieć, dlaczego podjęliśmy się budowy. Oczywiście jednym z powodów jest to, że możemy. Po drugie, to świetna zabawa.

Team Galag: Why so serious?

Jeden z członków naszego zespołu jest fanatykiem wszystkiego co związane z Dark Knight, i to z jego strony padł pomysł na budowę TG1. Pomyśleliśmy sobie, że dlaczego by nie pójść krok dalej i zrobić to już na tegoroczny Gumball.

Team Galag: Why so serious?

Przedyskutowaliśmy więc pomysł z ludźmi budującymi nasze samochody i to właśnie sprawiło, że od razu poszliśmy za ciosem. Pomysłów nie brakuje, co może mieć magiczny wpływ na całokształt. Szalony, ale magiczny.

Team Galag: Why so serious?

Wszyscy oglądaliśmy odpowiednie filmy i zdjęcia. Najtrudniejsze jednak okazało się zbudowanie takiego pojazdu, który będzie potrafił przetrwać równą 3000 mil drogę i mieć pewność, że wszystko się sprawdzi w swojej roli.

Team Galag: Why so serious?

Zrobiliśmy rekonesans i udało nam się znaleźć sporo ciekawostek dotyczących Tumblera, ale ludzie z Parker Brothers Concepts mimo wszystko mieli do wypełnienia wiele luk. Musieli także upewnić się, że wszystko jest zgodne z drogą prawną. Coś takiego to naprawdę niełatwe zadanie! W tej aktualizacji można znaleźć obrazy, które znaleźliśmy w trakcie naszych poszukiwań. Reszta będzie musiała poczekać do wielkiego objawienia w Kopenhadze.

Team Galag: Why so serious?Team Galag: Why so serious?

Aktualizacje oczywiście możecie śledzić na Autogespot. Projekt znajdziecie także na Twitterze: @TeamGalag lub Facebook'u: Facebook.com/TeamGalag, albostronie internetowej  Niedługo następne aktualizacje!

Komentarze do tego artykułu


    Nie zgadza się