Recenzja świecy zapłonowej Bosch Platinum

  • Boink
  • 2016-07-13 09:56
  • 585
  • 0

Recenzja świecy zapłonowej Bosch Platinum

Świeca zapłonowa dostarcza prąd elektryczny ze stacyjki w pozycji zapłonu do komory spalania w postaci iskry elektrycznej. Ta elektryczna iskra powoduje zapłon sprężonej mieszanki powietrza/paliwa, ponieważ ciśnienie spalania jest zawarte w silniku. Oznacza to, że wydajność pracy i niezawodność Twojego systemu zapłonu zależy od rodzaju świecy zapłonowej, która jest używana. Będąc znanym producentem części do silników samochodowych przez okres dłuższy niż sto lat, świece zapłonowe firmy Bosch są jednymi z najbardziej popularnych na rynku. Są one nie tylko w stanie zapewnić zaawansowaną technologię zapłonu, ale są także na tyle wszechstronne, że można je stosować w różnych markach i modelach pojazdów. Świeca zapłonowa Bosch Platinum Plus 4 zapewnia szereg imponujących funkcji, które sprawiają, że jest ona bardziej niezawodna i godna zaufania niż większość innych modeli.

Produkt ten wykorzystuje technologię zapłonu szczeliny z odstępem izolacyjnym powietrznym, która obejmuje udoskonalone i uziemione cztery elektrody o strukturze itru. Zapewniają one możliwie maksymalny dostęp do komory spalania. Stop itru służy do zmniejszenia utleniania i zużycia szczeliny, aby niezawodnie ona działała. Została ona zaprojektowana do łatwego montażu, bez konieczności jej ustawiania lub powstawania szczelin podczas jej użytkowania. Elektroda centralna wykonana ze stopu platyny służy zachowaniu optymalnej wydajności silnika, jego imponującemu przyspieszeniu i maksymalnej oszczędności paliwa.

Świeca zapłonowa Bosch posiada szereg zalet, włączając w to fakt, że jest ona kompatybilna z większością marek i modeli samochodów, zwłaszcza z markami takimi jak Toyota, BMW i Lexus. Są one wystarczająco wytrzymałe, aby korzystać z nich dłużej niż przez chwilę dla zachowania optymalnej wydajności silnika samochodowego, a co najważniejsze, są one sprzedawane w bardzo przystępnej cenie w porównaniu do większości innego typu świec zapłonowych na rynku. Z drugiej jednak strony, produkt ten jest sprzedawany pojedynczo, gdzie inne świece zapłonowe są sprzedawane w opakowaniach zawierających kilka sztuk. Świeca Bosch może także nie działać płynnie w niektórych modelach pojazdów, takich jak: Ford i sportowy model TAC.

Ten artykuł został dostarczony przez www.AutoDoc.pl

Komentarze do tego artykułuPowiązane wiadomości