Genewa 2014: Rolls-Royce Ghost Series II

Genewa 2014: Rolls-Royce Ghost Series II

Nie jest to rewolucja lecz ewolucja. Tańszy Rolls-Royce, który jest dostepny na rynku od 2009 roku, doczekał się faceliftingu, który przedłuży jego życie o kilka lat. 


Z zewnątrz pojawiło się kilka zmian, między innymi mamy do czynienia z przeprojektowanymi reflektorami w technologii LED. Zderzaki zostały nieco poszerzone dla bardziej dynamicznego wyglądu. Nowe alufelgi oraz kilka nowych kolorów lakieru poszerzają wybór nowym klientom marki. Wewnątrz pojawiły się nowe fotele z większym zakresem regulacji i można od teraz obszyć skórą słupki A oraz C. Do wyboru mamy także dwa nowe rodzaje wykończenia drewnianego- paldao oraz Walnut Burr Crossband. Ważną zmianą jest również poprawione zawieszenie, które przy pomocy systemu GPS wykrywa na jakiej drodze jesteśmy dzięki czemu optymalizuje swoją pracę zależnie od rodzaju nawierzchni.

Geneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series IIGeneva 2014: Rolls-Royce Ghost Series II

Komentarze do tego artykułu