Oto Alpina B4 Bi-Turbo!

Oto Alpina B4 Bi-Turbo!

Podczas IAA we Frankfurcie Alpina testowała modele B3 oraz B4 na Nurburgringu. Dzięki temu, że w tym czasie trwała wystawa we Frnakfurcie, była szansa, że wokół toru nie pojawi się żaden dziennikarz. Niestety, my tam wtedy byliśmy i udało nam się uchwycić B4. Teraz auto zostało oficjalnie ujawnione i jesteśmy nim oczarowani!

3-litrowe R6, wspomagane przez dwie turbosprężarki, produkuje 410 koni mechanicznych i 600 niutonometrów. Wydaje nam się, że M4 będzie się chwaliło podobnymi liczbami, jednak na to musimy jeszcze poczekać. Alpina nie wygląda oczywiście bardzo wyzywająco, ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni, taka właśnie jest Alpina. Na aucie nie mogło oczywiście zabraknąć charakterystycznych 20-calowych felg, subtelny spoiler pod przednim zderzakiem oraz mały spoiler na klapie bagażnika. B4 jest w stanie rozpędzić się do ponad 300 km/h, a przyspieszenie do setki zajmuje tylko 4,2 sekundy. Co więcej, spalanie, według producenta, wynosi poniżej 10 litrów na 100 kilometrów! Perfekcyjne auto!

Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo! Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo!Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo!Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo!Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo! Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo! Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo!Here is the BMW Alpina B4 Bi-Turbo!

Komentarze do tego artykułu


    Nie zgadza się


Powiązane wiadomości