Mercedes-Benz prezentuje S 65 AMG Coupé

Mercedes-Benz prezentuje S 65 AMG Coupé

Królem wszystkich silników jest ciągle V12. Kilku producentów ciągle wytwarza to technologiczne dzieło sztuki, włączając w to Mercedesa-Benza. Najwyższej klasy modele AMG, mowa tutaj o 65, są ciągle napędzane przez V12. Nowy S 65 AMG Coupé jest także wyposażony w tą brutalną jednostkę.  

Mercedes-Benz S 65 AMG Coupé jest, razem z wersją limuzynową, najlepszym z najlepszym ze stajni "Das Haus". Na chwilę obecną producent nie posiada mocniejszych i bardziej luksusowych samochodów. Z mocą 630 KM i 1000 Nm momentu obrotowego, AMG konkuruje z Astonem Martinem Vanquish i Bentley'em Continentalem GT. Ten sam typ samochodu, także luksusowy i bardzo mocny. Nowy S 65 AMG Coupé potrzebuje tylko 4,1 sekundy, by osiągnąć 100 km/h, a jego prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km/h. Tak jak S 63 AMG Coupé, S 65 AMG Coupé posiada sportowy wygląd z detalami AMG. Specyficzną cechą V12 są chromowe części, które bardziej sprzyjają eleganckiemu wyglądowi V12 w porównaniu do V8, która jest bardziej sportowa niż luksusowa. Nie możemy doczekać się kiedy zobaczymy to auto na drogach!Mercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG CoupéMercedes-Benz introduceert S 65 AMG Coupé

Komentarze do tego artykułu


 1. Profile pic
  perez alexandro  -  o 09:51


  Witam Pana i pani, ta wiadomość przeznaczony dla osób ubogich, lub dla wszystkich tych, którzy są w potrzebie konkretnego kredytu odbudować swoje życie. Szukasz pożyczki ożywić swoje działania, zarówno dla projektu, albo na zakup mieszkania, ale są zakazane Bank lub folder został odrzucony przez Bank.Jesteśmy firmą pożyczki i robimy pożyczki od 2.000zl do 20.000.000zl do wszystkich osób w stanie spełniać warunki.I to na niskie roczne stawki 3%.Nie jesteśmy banku i nie wymagają wiele dokumentów aby zaufać.Ale musi być osoba po prostu, uczciwy, mądry i niezawodne. Udziela kredytów dla osób żyje w całej Europie i na świecie Entier.Si, że potrzebujesz pieniędzy z innych powodów, nie wahaj się skontaktować się z dyrektorem firmy aby uzyskać więcej informacji.Jesteśmy dostępni sprostać wymaganiom naszych klientów z trwające do 5 dni od otrzymania formularza zgłoszeniowego. I oto finansowych obszarów, w których działamy:
  * Kredyt
  Kredyt inwestycyjny
  * Auto pożyczki
  * Konsolidacji zadłużenia
  * Linia kredytowa
  * Druga hipoteka
  * Redemption kredytowych
  * Osobiste pożyczki
  Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z naszą stronę na ten adres e-mail:

  kredytagencja@hotmail.com

 2. Nie zgadza się


Powiązane wiadomości